Raspisani UNIRI-plus projekti
Petak, 05.04.2019.

petak, 5. travnja 2019.

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija raspisuje Natječaj namijenjen poticanju razvoja znanstvenoistraživačkog i umjetničkog rada na Sveučilištu u Rijeci u mlađim i znanstveno slabije profiliranim sastavnicama ili njihovim dijelovima ("UNIRI-plus projekti").

Sve informacije o Natječaju možete saznati OVDJE

Javno savjetovanje

Nakon održane tribine ''Glasaj za Europu / Glasaj za znanost'', Sveučilište u Rijeci otvara javno savjetovanje o temi obrazovnih politika. Zanima nas što javnost misli o tome kako zastupnici Republike Hrvatske u Europskom parlamentu mogu utjecati na poboljšanje uvjeta visokog obrazovanja i znanosti te kako europske obrazovne politike mogu utjecati  na poboljšanje prilika u Hrvatskoj.

Saznaj više

Najave