Rezultati Natječaja Zaklade
Četvrtak, 04.04.2019.

četvrtak, 4. travnja 2019.

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci donio je 2. travnja 2019. Odluku o dodjeli sredstava temeljem Natječaja za sudjelovanje na skupovima (znanstvenim/stručnim skupovima i umjetničkim programima) i Natječaja za organizaciju skupova (znanstvenih/stručnih skupova i umjetničkih programa) koji su bili su otvoreni od 14. prosinca 2018. do 31. siječnja 2019. godine.

Rezultate Natječaja i cjeloviti tekst Odluke možete pogledati OVDJE.

Javno savjetovanje

Nakon održane tribine ''Glasaj za Europu / Glasaj za znanost'', Sveučilište u Rijeci otvara javno savjetovanje o temi obrazovnih politika. Zanima nas što javnost misli o tome kako zastupnici Republike Hrvatske u Europskom parlamentu mogu utjecati na poboljšanje uvjeta visokog obrazovanja i znanosti te kako europske obrazovne politike mogu utjecati  na poboljšanje prilika u Hrvatskoj.

Saznaj više

Najave