Oproštaj na Pravnom fakultetu
Srijeda, 03.04.2019.

srijeda, 3. travnja 2019.

Na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je komemoracija u znak sjećanja na istaknutu profesoricu, prodekanicu za međunarodnu suradnju, predstojnicu Katedre za europsko javno pravo, predstojnicu Jean Monnet Međusveučilišnog centra izvrsnosti Opatija prof. dr. sc. Nadu Bodirogu Vukobrat.

Kolegama će u sjećanju ostati kao velika prijateljica te iznimna znanstvenica, nastavnica i mentorica, koja je nesebično dijelila svoje široko znanje i iskustvo.

Javno savjetovanje

Nakon održane tribine ''Glasaj za Europu / Glasaj za znanost'', Sveučilište u Rijeci otvara javno savjetovanje o temi obrazovnih politika. Zanima nas što javnost misli o tome kako zastupnici Republike Hrvatske u Europskom parlamentu mogu utjecati na poboljšanje uvjeta visokog obrazovanja i znanosti te kako europske obrazovne politike mogu utjecati  na poboljšanje prilika u Hrvatskoj.

Saznaj više

Najave