Prestavljanje natječaja HRZZ-a

srijeda, 3. travnja 2019.

Predstavljanje otvorenih natječaja Istraživački projekti 2019. i Uspostavni istraživački projekti 2019. Hrvatske zaklade za znanosti bit će održano u petak, 5. travnja 2019. s početkom u 11 sati na Kampusu Sveučilišta u Rijeci u zgradi sveučilišnih odjela u predavaonica S-31 Odjela za matematiku.

Program predstavljanja:

Uvodna riječ: prof. dr. sc. Dean Crnković, pročelnik Odjela za matematiku Sveučilišta u Rijeci

Predstavljanje natječaja Istraživački projekti IP-2019-04 i Uspostavni istraživački projekti UIP-2019-04: prof. dr. sc. Stipan Jonjić, član Upravnog odbora HRZZ-a

Vrednovanje HRZZ projekata: prof. dr. sc. Marina Franulović, članica panela HRZZ-a

Rasprava i pitanja

Obavijest i program predstavljanja natječaja HRZZ-a na sveučilištima dostupni su na poveznici HRZZ novosti.