Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za najbolji studentski projekt u 2018./2019. ak. god.
Sveučilište u Rijeci 27. ožujka 2019. godine raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za najbolji studentski projekt u 2018./2019. akademskoj godini.

Prijave na natječaj zaprimaju se zaključno s 17. travnja 2019. godine do 12:00 sati.

Upute za prijavu
Prijave na natječaj vrše se elektroničkim putem upisivanjem podataka u online prijavni obrazac i učitavanjem dokumenata na SharePoint portal Sveučilišta u Rijeci.

Preporučujemo da pri online prijavi koristite Internet Explorer preglednik.
Molimo da dokumente/potvrde prije učitavanja na SharePoint portal obvezno imenujete na način da na početku naziva upišete svoje prezime i ime npr. "Peric_Pero_obrazac prijave", "Peric Pero_životopis" i preporučujemo da ih spremite u PDF format.

Pristupite portalu Sveučilišta u Rijeci i online prijavi klikom na poveznicu PRIJAVA i upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom) i slijedite Upute za prijavu.

SVI PRIVITCI (obvezno imenovani prema uputama), prilažu se na način da se klikne unutar polja za učitavanje dokumenta i odaberu opcije: "Umetni iznad" / "Prenesi datoteku" / "Pretraži" / "Prenesi na" izborom web mjesta "2018_2019 Rektorove nagrade"  iz padajućeg izbornika.

Podaci u prijavi bit će sačuvani tek kada ispunite sva obavezna polja (označena zvjezdicom), a prijavu je moguće dopunjavati i mijenjati, ali preporučujemo da to učinite najkasnije dan prije isteka prijavnog roka zbog mogućih problema s internet vezom.

Obavijest
U slučaju da kandidat nije u mogućnosti pristupiti SharePoint portalu upisivanjem svojih korisničkih podataka AAI@EduHr, molimo da se obvezno javi LDAP administratoru na matičnom visokom učilištu.

Pristupnici koji su završili studij (te im je time ukinut AAI e-identitet) moraju najkasnije do 8. travnja 2019. godine pisanom zamolbom na adresu e-pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript zatražiti izdavanje privremenih AAI korisničkih podataka kako bi pravovremeno izvršili online prijavu.

Za nejasnoće i dodatne informacije u vezi natječaja molimo da se javite e-poštom na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .