Indikativni godišnji plan objave ESIF natječaja

U ožujku 2019. objavljeni su indikativni godišnji planovi objave poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2019. godinu za:
  • Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. (Europski socijalni fond, ESF) te
  • Operativni program Konkurentnost i kohezija 2014.-2020. (Europski fond za regionalni razvoj, EFRR).
Navedeni planovi objavljeni su s ciljem informiranja javnosti i omogućavanja pravovremene pripreme projektnih prijedloga potencijalnih prijavitelja, a možete ih preuzeti na sljedećoj poveznici.

Natječaji na koje se znanstvene organizacije mogu javiti i predviđeni datumi objave poziva za dostavu projektnih prijedloga su:
  • Shema za jačanje primijenjenih istraživanja za mjere prilagodbe klimatskim promjenama, 30. travnja 2019.(EFRR)
  • Popularizacija znanosti (kao partneri), srpanj 2019. (ESF)
  • Druga prilika za stjecanje kvalifikacija u visokom obrazovanju, kolovoz 2019. (ESF)
  • Unapređenje kvalitete obrazovanja odraslih kroz razvoj i provedbu HKO-a (kao partneri), studeni 2019. (ESF)
  • STEM kao pokretač modernog društva (kao partneri), studeni 2019. (ESF)
  • Poticanje obrazovanja odraslih i cjeloživotno učenje ITU 10iii3, studeni 2019. (ESF)