Raspisan Natječaj ''Studentski sport''
Četvrtak, 21.03.2019.

četvrtak, 21. ožujka 2019.

Riječki športski sveučilišni savez objavljuje Natječaj " Studentski sport", kojim potaknuti studente i studentske organizacije na provođenje većeg broja sportskih aktivnosti, doprinijeti podizanju kvalitete života studenata Sveučilišta u Rijeci te osvijestiti akademsku zajednicu o potrebi bavljenja sportom kroz razdoblje akademskog obrazovanja.

Natječaj je otvoren do 8. travnja 2019.

Pravo sudjelovanja na Natječaju imaju svi studenti pojedinci Sveučilišta u Rijeci (neovisno o razini i vrsti studija), studentske organizacije (studentski zborovi sastavnica Sveučilišta u Rijeci, studentske udruge i druge organizacije studenata upisane u Registar studentskih udruga i drugih studentskih organizacija Sveučilišta u Rijeci) te grupe studenata Sveučilišta u Rijeci koje djeluju na sveučilišnoj razini.

Isti projekt neće biti financiran od strane Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci i Riječkog športskog sveučilišnog saveza.

Dokumentacija za prijavu:

•          Tekst Natječaja RŠSS-a za 2019. godinu

•          Obrazac Ugovora za pojedince, grupe studenata i udruge

•          Poslovnik o radu povjerenstva za evaluaciju prijavljenih aktivnosti

•          Obrazac za prijavu

Obrasci zahtjeva za plaćanje:

•          Zahtjev za plaćanje

•          Zahtjev za djelomičnu refundaciju

•          Zahtjev za refundaciju

Dokumentacija za završni izvještaj:

•          Obrazac za detaljno financijsko izvješće

•          Obrazac za detaljno narativno izvješće