Objava Javnog poziva
Ponedjeljak, 18.02.2019.

ponedjeljak, 18. veljače 2019.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci objavio je Javni poziv za dostavu inovativnih rješenja iz područja održivog turizma jadransko-jonske regije.

Pozivaju se zainteresirani, koji imaju inovativnu ideju koja može doprinijeti razvoju održivog turizma i koji žele testirati svoju ideju na jadransko-jonskom tržištu, da se jave na poziv. Prihvatljive kategorije inovacija u kontekstu ovog poziva su inovacija proizvoda, usluge, poslovnog modela ili poslovnog procesa.

Poziv je otvoren do 31. ožujka 2019.

Tijekom ožujka biti će organizirana radionica koja će prijaviteljima pomoći u razvoju ideje i ispunjavanju prijavnog obrasca. Točan datum održavanja radionice biti će objavljen naknadno.

Tekst poziva i prijavni obrazac možete pronaći na web stranici Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu: projekt FOST INNO ili na mrežnoj stranici projekta: https://fostinno.adrioninterreg.eu/

Nakon ispunjavanja prijavnog obrasca, registraciju je potrebno dovršiti na sljevećoj poveznici