Informativni dan Programa transnacionalne suradnje Dunav 2014. - 2020.

Dana 29. siječnja 2019. godine u Ministarstvu regionalnoga razvoja i fondova EU, s početkom u 10:30 sati (registracija od 10:00 h) održat će se informativni dan Programa transnacionalne suradnje Dunav 2014. – 2020.

Informativni dan će se održati u svrhu upoznavanja potencijalnih prijavitelja sa sadržajem Programa te pravovremene pripreme za prijavu na 3. Poziv na dostavu projektnih prijedloga. Dva uspješna hrvatska projektna partnera, Fakultet elektrotehnike i računarstva i Hrvatski geološki institut, iznijet će svoja iskustva iz procesa prijave i provedbe projekata.

Nacrt programa info dana možete vidjeti na poveznici a registracija sudjelovanja je obvezna putem prijavnog obrasca.

Program transnacionalne suradnje Dunav 2014. – 2020. financiran je iz Europskog fonda za regionalni razvoj i osmišljen kako bi se kroz partnerske projekte utjecalo na poboljšanje uvjeta za život i rad u Dunavskoj regiji primjenom pametnih rješenja kojima se ostvaruju specifični ciljevi iz područja inovacija, zaštite okoliša, transporta, energije i dobrog upravljanja te pružila podrška pri razmjeni iskustva, unaprjeđenju razvojnih politika, akcijskih planova, strategija.

Poziv Nacionalnog tijela Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije

Najava 3. poziva za dostavu projektnih prijedloga

Podaci o statusu provedbe OP

Objavljen financijski pregled statusa provedbe operativnih programa 2014. - 2020.

LIFE natječaj za 2019. godinu

Otvoren je natječaj za program LIFE za 2019. godinu.

Saznaj više

Indikativni godišnji plan objave ESIF natječaja

Pogledajte natječaje Europskog socijalnog fonda i Europskog fonda za regionalni razvoj koji su u najavi do kraja 2019. godine.

LIFE konferencija - rezultati i dobrobiti LIFE projekata

Prijavite se na konferenciju LIFE programa!

Saznaj više

Informativni dan Programa transnacionalne suradnje Dunav 2014. - 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu.

Saznaj više

HRZZ informativna radionica "Znanstvena suradnja"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati u Rijeci 14. siječnja 2019. godine.