Gastrofešta na Korzu
Ponedjeljak, 24.12.2018.

ponedjeljak, 24. prosinca 2018.

Rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija i ravnatelj Studentskog centra Rijeka mr. Dinko Jurjević pridružili su se gradonačelniku Rijeke mr. sc. Vojku Obersnelu u obilasku tradicionalne Gastrofešte na Korzu u sklopu koje je građanima dijeljen bakalar na gulaš i ostali primorski specijaliteti.

Studentski centar Rijeka i ove se godine uključio u pripremu bakalara za građane Rijeke povodom Badnjaka. Gastrofešta na Korzu manifestacija je koju svake godine na Badnjak organiziraju grad Rijeka i turistička zajednica Grada Rijeke, a na kojoj se građanima dijeli plava riba, bakalar na gulaš te razne slastice i ostali primorski specijaliteti.