Raspisana 2 natječaja Zaklade
Petak, 21.12.2018.

petak, 21. prosinca 2018.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaje za sufinanciranje organizacije skupova i sudjelovanja na skupovima. Provođenjem ovih natječaja ističe se važnost skupova kao mjesta razmjene novih ideja i znanja u svrhu osobnog razvoja znanstvenika i umjetnika pa tako i Sveučilišta u Rijeci.

Cjelovit tekst Natječaja za organizaciju skupova možete pogledati OVDJE
,

a Natječaja za sudjelovanje na skupovima OVDJE.

Prijave i prateća dokumentacija dostavljaju se putem Zakladinog e-sustava prijava www.zaklada.uniri.hr/epp

i zemaljskom poštom, a rok za podnošenje prijava je 31. siječnja 2019. (zaključana prijava i datum poštanskog žiga).

Natječajna dokumentacija dostavlja se na adresu:

ZAKLADA SVEUČILIŠTA U RIJECI

Trg braće Mažuranića 10