Studenti PFRI-a odnijeli pobjedu
Ponedjeljak, 10.12.2018.

ponedjeljak, 10. prosinca 2018.

Studenti Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci Lora Legac, Filip Jovanović i Tomislav Krljan pobjednici su natjecanja studenata pomorskih fakulteta u Hrvatskoj o temi s temom ''Kako vidim hrvatsko pomorstvo u narednom petogodišnjem razdoblju?''.

Natjecanje se na blagdan sv. Nikole održalo u prostorijama Sveučilišta u Zadru, a u sklopu Dana hrvatskog pomorstva i unutarnje plovidbe, godišnjeg događanja Ministarstva mora, prometa i infrastrukture posvećenog hrvatskom pomorstvu i unutarnjoj plovidbi, kao i svim segmentima hrvatskog pomorskog sektora.

Natjecanje je održano po prvi puta, a pobjednicima je čestitala i nagrade uručila državna tajnica u Ministarstvu mora, prometa i infrastrukture mr. sc. Maja Markovčić Kostelac.