Izložba učeničkih likovnih radova
Ponedjeljak, 19.11.2018.

ponedjeljak, 19. studenog 2018.

U sklopu manifestacije ''Dani Voje Radoičića'', u Restoranu ''Kampus'' Studentskog centra Rijeka na Kampusu Sveučilišta u Rijeci postavljan je izložba likovnih radova učenika osnovnih škola: ''Dolac'', ''Nikola Tesla'' i ''Trsat'' na temu stvaralaštva g. Voje Radoičića. Izložba ostaje otvorena za razgledavanje do 23. studenog 2018.

Podsjećamo, 5. studenog održano je otvorenje izložbe Fotogrupe ''Baltazar''  Sveučilišta u Rijeci, a izložba je 16. studenog nadopunjena dječjim radovima. Izložba je dio Dana Voje Radoičića, poznatog riječkog umjetnika, koji su ove godine bili obilježeni po prvi puta. Idejni začetnici i organizatori ovog projekta su: Grad Rijeka, Sveučilište u Rijeci, Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci i Studentski centar Rijeka.