Popričaj s rektoricom!
Srijeda, 17.10.2018.

ponedjeljak, 15. listopada 2018.

U četvrtak, 18. listopada 2018. s početkom u 12 sati, povodom početka nove akademske godine, u dvorani ''Akvarij'' na Kampusu bit će održan susret rektorice  prof. dr. sc. Snježane Prijić Samaržije sa studenticama i studentima Sveučilišta u Rijeci.

U prvome dijelu rektorica će studenticama i studentima održati kraće predavanje, koje će biti fokusirano na vrijednosti koje promiče Sveučilište u Rijeci. Govorit će o ulozi studenata, kao i o mnogim izazovima s kojima se trenutno susreće društvo, čiji su studenti posebno važan dio.

U drugome dijelu susreta vrijeme je rezervirano za razgovor rektorice i studenata.

Skup će biti održan u organizaciji Sveučilišta u Rijeci i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci. Moderirat će Pegi Pavletić, reizabrana predsjednica SZSUR-a.

Dođi u četvrtak u podne u ''Akvarij'' i popričaj sa svojom rektoricom!