Izložba plakata o UNIRI na Korzu
Petak, 12.10.2018.

Sveučilište u Rijeci ove godine obilježava 385 godina visokog obrazovanja u Rijeci i 45. obljetnicu svojeg osnutka. Tim je povodom u sklopu cjelogodišnjeg bogatog programa pripremljena i izložba suvremenih plakata koja je danas u petak, 12. listopada postavljena na postamentima na Korzu. Izložbu je moguće pogledati do petka, 26. listopada.

Kroz 20 plakata, izloženih na deset postamenata na glavnoj riječkoj šetnici građani mogu  dobiti ključne informacije o Sveučilištu u Rijeci, njegovim fakultetima, odjelima, centrima,studentima i studentskim udruženjima, kao i o nekim zanimljivostima vezanim uz povijest razvoja Sveučilišta. Zainteresirani građani mogu steći uvid u svojevrsnu ''osobnu kartu'' suvremenog sveučilišta koje u njihovom gradu djeluje već 45 godina. Plakate je oblikovao Studio ''Mikser'' iz Rijeke.