Kostelići na Pravnom
Petak, 12.10.2018.

petak, 12. listopada 2018.

U četvrtak, 11. listopada 2018. na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u sklopu kolegija ''Sportsko pravo'' na Integriranom sveučilišnom studiju ''Pravo'' gostovali su državna tajnica za šport gđa Janica Kostelić i proslavljeni športaš g. Ivica Kostelić.

Nakon uvodnog dijela o filmu Gnothi Seauton (Upoznaj samog sebe) Janica i Ivica Kostelić su sa studentima raspravljali o važnosti športa za svakog građanina Republike Hrvatske, govorili su o programu Be Active, karijeri vrhunskih športaša i ostvarenjima njih samih te izazovima za športaše po okončanju karijere.