Nauči kineski na FMTU-u!

utorak, 9. listopada 2018.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci i ove godine održava programe cjeloživotnoga obrazovanja na kineskom jeziku. U tijeku su upisi nove generacije polaznika programa: ''Kineski jezik u turizmu za početnike“ te ''Poslovno komuniciranje na kineskom za početnike''.

Rok za dostavu prijava je 29. listopada 2018., a pohađanje programa cjeloživotnoga obrazovanja je potpuno besplatno za sve polaznike.

Detaljnije informacije o programima dostupne su na mrežnim stranicama Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu: www.fmtu.uniri.hr, na e-adresi Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili na telefonu 051 294 205.