Upiši Kriminalistiku!
Srijeda, 03.10.2018.

srijeda, 3. listopada 2018.

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za upis studenata na poslijediplomski specijalistički studij ''Kriminalističko istraživanje'' za stjecanje akademskog naziva sveučilišni/a specijalist/ica kriminalističkog istraživanja (univ. spec. crim.) u akademskoj godini 2018./2019. Rok za podnošenje prijava je 29. listopada 2018.

Pravo prijave za upis imaju pristupnici sa završenim odgovarajućim dodiplomskim ili diplomskim studijem s ostvarenih najmanje 300 ECTS bodova ili usporedivim studijem u inozemstvu (što se utvrđuje u postupku akademskog priznavanja inozemne kvalifikacije).

PRIJAVNA DOKUMENTACIJA:

-    ispunjen obrazac za prijavu (preuzeti
OVDJE)

-    ovjerena preslika diplome /rješenja o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije

-    dopunska isprava o studiju ili ispis predmeta i ocjena postignutih tijekom studija

-    potvrda o zaposlenju (ako je primjenjivo)

-    dokaz o ukupnom radnom iskustvu na poslovima u djelatnosti prevencije i istraživanja kaznenih djela (ako je primjenljivo).

TRAJANJE STUDIJA: tri semestra

VISINA ŠKOLARINE: 21.000,00 kn

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA: 29. listopada 2018.

Cjeloviti tekst Natječaja

Više o studiju na: http://www.crimi.uniri.hr/hr/