Tjedan brucoša u Sveučilišnoj
Četvrtak, 27.09.2018.

četvrtak, 27. rujna 2018.

Od 1. do 5. listopada 2018. u Sveučilišnoj knjižnici Rijeka bit će održan ''Tjedan brucoša''. Saznaj sve o Sveučilišnoj knjižnici (SVKRI) i njenim uslugama tijekom cijeloga tjedna, upoznaj se s Knjižnicom od 14 do 15 sati, a od 15 do 17 sati plati povoljniju članarino po cijeni od samo 25 kuna!

Na ''Info punktu'' u prostoru posudbe i informacija brucoši će moći saznati sve što ih zanima o Knjižnici, prostoru i uslugama, a tijekom cijelog tjedna od 14 do 15 sati održavat će se ''Ture za brucoše'' – orijentacijski obilasci Knjižnice pod vodstvom diplomirane knjižničarke.

U navedenom tjednu za brucoše je pripremljen i  Happy Hour svakoga dana od 15 do 17 sati u kojem ih očekuje povoljnija godišnja članarina po cijeni od 25 kuna!

Brucoši i brucošice, veselimo se vašem dolasku!