Okušaj se u školi glume!
Petak, 24.08.2018.

petak, 24. kolovoza 2018.

TRY Theatre je škola glume koja potiče svoje polaznike da oslobode svoju kreativnost, osobnosti i talente u sigurnom i poticajnom okruženju. Kroz glumu, igre i razne aktivnosti, polaznici steknu znanje o glumi i samopouzdanje na organski način – ne učeći, nego stvarajući vlastita, osobna iskustva.

Ove godine, TRY Theatre priprema mnoga iznenađenja za mlade glumce – počevši od gostovanja renomirane američke dramske profesorice Shane Bestock pa sve do sudjelovanja na međunarodnim natjecanjima i televizijskim projektima.

Slobodnih mjesta u grupama je sve manje pa požurite sa svojim prijavama i postanete dio TRY Theatrea!

Prijave za audiciju zaprimaju se putem prijavnice na mrežnim stranicama Kazališta do 31. kolovoza 2018.