Pogledaj video o FAKSiranju!
Utorak, 21.08.2018.

utorak, 21. kolovoza 2018.

Ulazak u svijet visokog obrazovanja jedna je od najvažnijih prekretnica u životu mladih ljudi. Kako bi budućim studentima i njihovim roditeljima, ali i široj javnosti, pružila informacije o prijelazu u sustav visokog obrazovanja, vrstama visokih učilišta i studijskih programa te važnosti akreditacije i izbora kvalitetnih studijskih programa, Agencija za znanost i visoko obrazovanje izradila je promotivni video pod nazivom ''FAKSiranje''.

Za Agenciju za znanost i visoko obrazovanje, video je izradila Televizija Student s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, a sudjelovali su učenici XV. gimnazije iz Zagreba.

V I D E O