Obzor 2020. informativni dan za područje Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života
Informativni dan za područje Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života u okviru programa Obzor 2020., održat će se u petak, 26. siječnja 2018., s početkom u 9.30, u Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Donje Svetice 38, Zagreb.

Sudjelovanje na informativnom danu za ovo područje potrebno je potvrditi najkasnije do 23. siječnja, do kraja dana, na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

U prvom djelu informativnog dana će predstavnica Europske komisije predstaviti novi Radni program za razdoblje 2018.-2020. nakon čega će biti predstavljena iskustva hrvatskih evaluatora i primjeri uspješnih projekata, uključujući prvi koordinacijski projekt u ovom području.

Program informativnog dana možete pogledati ovdje.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Saznaj više

Odobren Obzor 2020. projekt!

Sveučilište u Rijeci kao jedan od partnera sudjelovat će u provedbi projekta European Researchers´ Night: Techno-Past Techno-Future.

Saznaj više

EFRR: Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije

Produljen je rok za dostavu projektnih prijedloga do 5. listopada 2018. godine.

Regionalni dani i sajam EU fondova u Bakru

Prijavite se za sudjelovanje na događanju koje će se održati 28. srpnja 2018. godine u Bakru.

Saznaj više

Seminar u okviru aktivnosti transnacionalne suradnje (TCA): Innovate your teaching through methods like gamification, e-learning, Design Thinking, Project Based Learning, use of new technologies in higher education

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 26. do 28. rujna 2018. u Poljskoj. Rok za prijavu je 15. srpnja.

Saznaj više

Međunarodni tematski seminar Connecting Higher Education Institutions and Business Community: Increasing the Quality of Erasmus+ Traineeships

Prijavite se za sudjelovanje na seminaru koji će se održati od 23. do 25. listopada u Splitu.