Sveučilište za 3. dob

Sveučilište za treću dob
namijenjeno je građanima i građankama Primorsko-goranske županije, iznad 55 godina, sa završenom srednjom školom ili fakultetom. Edukativni programi, u organizaciji Sveučilišta u Rijeci, nude neformalni oblik obrazovanja koji osobama treće životne dobi omogućuje stjecanje novih spoznaja i povezivanje stečenog znanja s osobnim životnim iskustvom.

Želite li primati obavijesti Sveučilišta za 3. dob pošaljite e-mail na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript i uvrstit ćemo vas u listu kontakata.

Novosti:

POČINJU UPISI U PROLJETNI CIKLUS PREDAVANJA:

Upisi u proljetni ciklus predavanja traju od 8. do 15. travnja. Zainteresirani u programe Matematički origami te Pomoćne povijesne znanosti mogu nam se javiti putem e-maila sa sljedećim podacima:
1. Ime i prezime, 2. Adresa prebivališta, 3. Godište, 4. Telefon, 5. e-mail, 6. Stečena stručna sprema (SS, VSS, ...).
Upisnina u pojedini ciklus predavanja iznosi 150,00 kuna.

Raspored proljetnog ciklusa predavanja:

3Dob_drndic.JPG

• Otvorenje izložbe polaznica i polaznika Radionice kiparstva - skulptura malog formata 2017. godineSveučilišta za 3. dob.

5. ožujak 2018Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci