BioHorizon - otvorene registracije za poslovno umrežavanje
Događanje je namijenjeno svim zainteresiranima za prijavu na natječaje programa Obzor 2020. iz područja Sigurnosti hrane, održive poljoprivrede i šumarstva, istraživanja mora, pomorstva i unutarnjih voda te bioekonomije za razdoblje od 2018. do 2020.

Sudjelovanje je besplatno, a registracija je obavezna. Registrirati se možete do 26. listopada 2017. na poveznici. Registracija obuhvaća kreiranje korisničkog i organizacijskog profila u kojima je potrebno jasno istaknuti što Vaša institucija/odjel/tvrtka radi, koje je Vaše područje interesa i kako možete doprinijeti budućem konzorciju.

Isto tako, ovo događanje pruža mogućnost predstavljanja Vaše projektne ideje ili aktivnosti kojima biste mogli doprinijeti potencijalnom konzorciju kao partner održavanjem petominutne prezentacije (tzv. flash presentation).

Više informacija OVDJE.

Obzor 2020.: Održan MSCA RISE informativni dan

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Saznaj više

Održan nacionalni informativni dan Obzora 2020. za područje Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Saznaj više

Plan implementacije Plana za Europski istraživački prostor (ERA Roadmap) Republike Hrvatske 2016. - 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja izradilo je Plan implementacije koji možete preuzeti u nastavku.

Webinar o mogućnostima programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu

Webinar će se održati 23. studenoga 2017. od 14 do 15 sati.

Saznaj više

Obzor 2020.: Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 17. studenoga u Zagrebu.

Obzor 2020. MSCA RISE nacionalni informativni dan

Sudjelujte na nacionalnom informativnom danu za razmjene osoblja u području istraživanja i inovacija (RISE).