Poduzetnik početnik
Ponedjeljak, 11.09.2017.

ponedjeljak, 11. rujna 2017.

U organizaciji STEPRI Znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci u srijedu, 20. rujna 2017 bit će održan seminar pod nazivom ''Poduzetnik početnik''. Seminar će pokušati dati odgovor na pitanje ''Znamo li sve što je potrebno za pokretanje poduzetničkog pothvata?''

Na seminaru će se raspravljati o različitim aspektima poduzetništva, zakonodavnom okviru i o osnovnim elementima financijskog poslovanja poduzetnika.

Seminar je namijenjen onima koji namjeravaju započeti vlastito poslovanje ili su tek započeli s poslovanjem i traže informacije koje će im pomoći da bolje razumiju poduzetničko okruženje i ono što ih očekuje.

Autorica seminara i predavačica je Jana Marčelja Blažević.

Više o seminaru možete saznati te se prijaviti za sudjelovanje na mrežnim stranicama STEPRI-a.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop