Otvorena izložba u SKC-u
Srijeda, 06.09.2017.

srijeda, 6. rujna 2017.

U petak, 1. rujna 2017. u Palachu, u Galeriji Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci otvorena je zajednička izložba studenata Akademije likovnih umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu i Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci.

Suradnja u formi izložbe rodila se prošle godine kao rezultat promišljanja i spontanih razgovora među studentima o umjetničkoj sceni današnjice. Problem određivanja teme odbačen je te je dogovoreno kako će se dogovora odlučeno je da se svaki umjetnik baviti tematikom koja mu je bliska ili pak eksperimentirati. Izložba, stoga, obiluje konceptualnim, estetskim i medijskim različitostima.

Izlažu: Filip Pilj, Ana Jurčević, Petar Pinčić, Nikola Gačić, Stjepan Pranjković, Tara Beata Racz, Simona Uzelac, Marko Zurak, Saša Babić, Alba Miočev, Emanuela Lekić i Bojana Modalek.

Izložba ostaje otvorena do 8. rujna 2017. od 18 do 21 sat.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop