Potpore razvoju inovacija
Utorak, 05.09.2017.

utorak, 5. rujna 2017.

Danas,  5. rujna 2017. u Novome listu i mrežnim stranicama Primorsko-goranske županije objavljen je Natječaj za izbor osoba s područja Primorsko-goranske županije, čiji će razvoj inovacija biti sufinanciran bespovratnim poticajnim sredstvima u 2017. godini.

Primorsko-goranska županija putem Upravnog odjela za turizam, poduzetništvo i ruralni razvoj tradicionalno, već 22 godine zaredom raspisuje Natječaj za izbor osoba s područja Primorsko-goranske županije te dodjeljuje inovatorima bespovratna poticajna sredstva za razvoj inovacija. Ove godine osigurano je  150 tisuća kuna bespovratnih poticajnih sredstava, koje se planira rasporediti za razvoj najbolje ocijenjenih inovacija.

Prijave na Natječaj moraju biti predane na propisanom Obrascu s propisanom dokumentacijom. Natječaj je otvoren do petka, 29. rujna  2017.

Posebno će biti nagrađene 3 inovacije mladih inovatora (do navršenih 30 godina).

NATJEČAJ I OBRAZAC ZA PRIJAVU

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop