Natječaj za ravnatelja Zaklade
Utorak, 01.08.2017.

utorak, 1. kolovoza 2017.

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na 73. sjednici donio je odluku o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja (m/ž) Zaklade Sveučilišta u Rijeci u mandatnom razdoblju od 2017. do 2021. godine.

Prijavi treba priložiti presliku ugovora o radu, presliku izbora u najviše dostignuto znanstveno-nastavno zvanje, životopis (u EU ili EUROPASS formatu), druge dokaze o ispunjavanju uvjeta ili posjedovanju poželjnih vještina i iskustava te plan rada za mandatno razdoblje od 2017. do 2021. godine.

Prijave se šalju isključivo zemaljskom poštom s naznakom

''Natječaj za imenovanje ravnatelja (2017.-2021.)'' na adresu:

Zaklada Sveučilišta u Rijeci

Trg braće Mažuranića 10

51000 Rijeka

Natječaj je otvoren od 28. srpnja do 15. rujna 2017. godine (datum poštanskog žiga).

Više o Natječaju možete saznati na mrežnim stranicama Zaklade.

Javna rasprava

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 6. sjednice održane 17. listopada 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika o stegovnoj odgovornosti nastavnika i suradnika Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 16. studenog 2017. godine.

Na temelju Odluke Senata Sveučilište u Rijeci sa 7. sjednice održane 21. studenog 2017. godine tekst prijedloga Pravilnika za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci stavlja se na javnu raspravu koja je otvorena zaključno do 22. prosinca 2017. godine.

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop